...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 "Prava ljubav" se samo jednom desi ?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški Broj poruka : 399
Godina : 34
Datum upisa : 02.06.2008

"Prava ljubav" se samo jednom desi ? Empty
PočaljiNaslov: "Prava ljubav" se samo jednom desi ?   "Prava ljubav" se samo jednom desi ? Icon_minitimeČet Jun 05, 2008 12:05 am

Sta mislite jeli to istina? Da li je istina da covjek voli samo jednom iskreno u zivotu i to onu pravu ljubav ?
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.forumexpress.org
Bozanstvena :)
Moderator
Moderator
Bozanstvena :)


Ženski Broj poruka : 108
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 11.03.2009

"Prava ljubav" se samo jednom desi ? Empty
PočaljiNaslov: Re: "Prava ljubav" se samo jednom desi ?   "Prava ljubav" se samo jednom desi ? Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 12:36 am

Ja sam do sad imala 3 ljubavi, stvarno sam volela. I svakome od tih muskaraca sam dala
neku drugu sebe. Znaci, prva ljubav je bila platonska (sa 13 godina ), sva svoja mastanja i prve suze bila sam usmerila ka toj ljubavi. Druga ljubav(sa 16) me je jako povredila u zivotu, razocarala, sreca je da je bila platonska. I treca ljubav(sa 18-19) bio je moj prvi decko, s njim sam imala prvi sex. Nekad me uhvati romanticno razmisljanje pa na njega gledam kao na Boga, ali misli mi sazrevaju, tako da sam se pomirila s tim da moj prvi nije i nece biti moj jedini i moj poslednji, nego cu kao najveceg i najboljeg gledati oca svoje dece. Mislim da ce me taj muskarac najvise usreciti. Smile Sad samo cekam da se pojavi.
Nazad na vrh Ići dole
 
"Prava ljubav" se samo jednom desi ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prava ljubav ili zaslepljenost? [test]
» Posvecujem stih njemu / njoj "Domaca Muzika"
» I pola doze vakcine protiv gripa "radi"
» Posvecujem stih njemu / njoj "Strana Muzika"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: ONA & ON :::.... :: ~ NJIHOVA soba ~-
Skoči na: