...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Empty
PočaljiNaslov: Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!   Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 2:12 am

Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! V125165p0

Prvi srpski rijaliti-šou Survivor završen je skandalom! Nedeljama i mesecima šuškalo se da je pobednik šoua poznat još mnogo pre finalne večeri, a to je potvrdilo dvoje od troje finalista.

Konobar iz Valjeva, koji živi u Novom Sadu, Nemanja Pavlov otišao je iz studija FOX Televizije bogatiji za 100.000 evra i sa ključevima novog džipa Nissan Patrol, ali pitanje je da li mu je savest čista, iako je tokom celog šoua tvrdio da nikad ne laže i da mu je reč najvažnija.

Drugo dvoje finalista, Radoslav Vidojević iz Republike Srpske i Edita Janečka, u živom prenosu, optužili su Nemanju da je kupio glasove članova Velikog veća (koji su odlučivali o pobedniku), a da je pobedu u Survivoru slavio odmah posle završetka snimanja šoua u Panami, iako propozicije nalažu da se pobednik sazna tek na finalnoj večeri u Beogradu.

"Ovaj čovek je slavio pobedu posle dva dana. Slavio je i u Panami i u Novom Sadu. Odmah se znalo se ko je pobedio, još pre pet meseci i ja ću biti prvi koji će to saopštiti auditorijumu - to je Nemanja Pavlov. Neki su mu dali glasove iz razloga iz kojeg su mu dali. Ja sam igrao srcem i ova devojka pored mene (pokazao je na Editu) i smatram da smo mi moralni pobednici. Njemu pobedu neću da čestitam. On je izabrao taj način i neka mu služi na čast. Prvo pravilo u ugovoru koji smo potpisalo bilo je da se ne sme nuditi novac drugim takmičarima...", sipao je Rale, očigledno dugo potiskujući u sebi ono što mu leži na srcu.

Nemanja se smeškao na stolici, kratko rekavši da je "to glupost", na šta mu je Edita, koja je sedela do njega odbrusila: "Što lažeš? Pobednik se zna odavno!".

Potom je nastavila: "Postoje neke stvari zbog kojih se kajem, što nisam reagovala na vreme. Bila sam uplašena, jer smo potpisali mnoge ugovore...", rekla je uzbuđena Edita, koja je tako indirektno navela na mogući rasplet njene svađe sa Nemanjom poslednjeg dana na ostrvu.

Iz njenih reči može se zaključiti da je Nemanja i njoj nudio novac da glasa za njega na Velikom veću, ne znajući da se može dogoditi da i ona bude jedan od finalista. To se i dogodilo, jer je Edita u borbi sa Hanom izborila pravo da se sa Raletom i Nemanjom bori za 100.000 evra.

Ipak, sve je to teško dokazati, a Edita i Rale imaju samo sumnju.

Radoslav se nadovezao na njene reči: "Devojka je pre poslednjeg Plemenskog saveta znala, ali nije smela da kaže. Da sam ja znao ono što je ona znala nikad vam ne bih dopustio da se održi taj Plemenski savet po cenu da me strpate u Centralni zatvor!".

Potom je voditelj Andrija Milošević pročitao glasove, koji su doneti iz Paname u kovčegu, koji je bio zakatančen. Nemanja je dobio pet glasova članova Velikog veća, a Radoslav tri. Za Editu niko nije glasao.

Glas publike se takođe računao, pa su zbrajanjem sms poruka iz Srbije, RS i Makedonije došli do toga da je Nemanja dobio i deveti glas.

Kada je saopštena odluka o pobedniku, Rale i Edita su ustali sa stolica i jedan drugom su pali u zagrljaj i čestitali.

Pobednik Nemanja Pavlov ponovio je da se nada da mu je Survivor pomogao da promeni život, a još dok je bio na Ostrvu, upitan šta će da uradi sa novcem ako pobedi, odgovorio je da će "odvesti Maju u Indiju na mesec dana".

Iako je na ostrvu izgledalo da su on i Maja "kuvani i pečeni" i da je njihova veza gotova stvar, povratak u Srbiju doneo je obrt. Maja i Nemanja sada kažu da su oduvek bili samo prijatelji. Nemanja je prethodno na ostrvu bio dovođen u vezu sa Tatjanom, potom i sa Majom, a upitan koga bira, rekao je: "I Tatjanu i Maju".

Kako je ko glasao od članova Velikog veća:

Vanja Radović - glas Nemanji
Bugi - glasa za Radoslava
Maja - glas za Nemanju ("kroz tebe sam pobedila i ja")
Hana - glasa za Raleta
Duško - glas za Raleta ("ti si pravi survivor")
Nemanja Rosić - glas za Nemanju ("jedan od kvalitetnih ljudi ovde na ostrvu")
Dario - glas za Nemanju ("bio svoj, ostao svoj")
Vanja Mandić - glas za Nemanju ("niko od ovih troje nije zaslužio da bude u finalu, ali glasam za Nemanju, jer je bio najsposobniji").

U studiju FOX Televizije bili su svi učesnici Survirora, a neki od njih ni pet meseci posle "preživljavanja" u Panami ne mogu da se vide očima. Tako Ognjen Janevski nije želeo da se rukuje sa Dariom koga smatra glavnim krivcem što je vrlo rano napustio šou, Vanja Mandić i dalje ne želi da zna ništa o Vanji Jelači, a Tatjana Vesnić je isprovocirala Vanju Radović, rekavši da "ne želi da o njoj priča, sigurno ima lepših stvari". Vanja Radović ili "majka Vuka", nije joj ostala dužna, nazvavši je "penjačicom".

Inače, publici iz tri države najviše se dopao Nemanja Rosić(!), koji je tako dobio 10.000 evra.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!   Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 2:13 am

Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! V125228p0

Velika bura podigla se oko finala prvog srpskog rijaliti-šoua "Survivor" i proglašenja pobednika Nemanje Pavlova, što su njegovi rivali osporili, optužujući ga da je na nepravedan način došao do trijumfa.

U iščekivanju nekog zvaničnog reagovanja produkcije na optužbe pojedinih takmičara-finalista, pobednik je novinarima najpre morao da objašnjava lavinu kritika, koje su mnoge šokirale i potpuno su obeležile finalno veče.

Na licu Nemanje Pavlova se videlo da mu je vrlo neprijatno zbog svega, ali je negirao da je na neregularan način ostvario pobedu i tvrdio je da je sve što su protiv njega rekli potpuna neistina.

"Priče oko moje pobede bila su čista nagađanja. Opšte je poznato da se uz neka takmičenja pokreću forumi na kojima se razmenjuju mišljenja ljudi i izglasava favorit za pobedu. Po mojim saznanjima, nijednog momenta nije bilo stopostotne priče da sam ja pobedio, već da imam najviše šanse za to", izjavio je barmen iz Valjeva, sa prebivalištem u Novom Sadu.

Optužbe koje su izneli Radoslav i Edita, koji su se zajedno sa njim takmičili za 100.000 evra i džip "Nissan Patrol" jesu ga pogodile, ali kaže da su njihove tvrdnje bez pokrića.

"Što se tiče Raleta i Edite, moj komentar glasi: Ko gubi ima prava da se ljuti. Ipak, ja im opraštam i smatram to kao deo njihovog poraza", kaže Nemanja Pavlov.

Kao što je rekao na poslednjem Plemenskom savetu, najpre planira da otputuje u Indiju i to sa Majom, zatim u Južnu Ameriku, a potom da uloži novac u neki posao.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!   Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Icon_minitimePet Feb 20, 2009 2:14 am

Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! V125256p0

Producentska kuća Vision Team, koja je organizovala Survivor, odbacuje sve optužbe koje su izneli finalisti tog rijaliti šoua da je pobednik unapred bio poznat.

"Prema produkciji, to su optužbe bez dokaza ...U svakom slučaju, ako se dokaže da je pobednik podelio nagradu sa nekim od drugih takmičara - pravila su jasna - nagrada će biti oduzeta. Takva mogućnost je predviđena pravilima formata i ugovorom koji su takmičari potpisali. Takva vrsta ponašanja će biti sankcionisana", naveo je direktor Vision Team-a Dragan Đurković u izjavi za MONDO.

Dvoje učesnika finala Survivora, Radoslav Vidojević i Edita Janečka, optužili su u živom prenosu, pobednika Nemanju Pavlova da je obećao drugim takmičarima novac da glasaju za njega.

Nemanja Pavlov je negirao te optužbe.

Na pitanje da li su ispitane tvrdnje Radoslava i Edite, Đurković je odgovorio potvrdno i dodao da dokazi nisu nađeni.

"Sve je ostalo na tome da je neko nešto rekao, da je neko nešto primetio, da su svi negirali da imaju veze sa tim...To nije dovoljno da mi donesemo neki zaključak prema kojem bi produkcija zauzela merodavan stav. Tokom celog Survivora mnogi takmičari su primenjivali razne taktike da bi stigli do cilja. Taktike koje su bile snimljene i dokazane su prezentovane u epizodama Survivor Srbija", ističe Đurković.

MONDO je pitao i ko je sve mogao da ima ključ od kovčega u kojem su čuvani glasovi i kod koga je on bio?

"Glasovi su bili zapačaćeni u Panami i stajali su u sefu sve do finalne večeri. Apsolutno niko nije imao pristupa glasovima. Glasovi su pročitani u sredu uveče u finalu. Sve ostalo je bilo predmet nagađanja i neproverenih informacija. Sve to je strogo definisano formatom Survivor", odgovorio je direktor produkcijske kuće Vision Team.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
krle_killer
Pripravnik
Pripravnik
krle_killer


Muški Broj poruka : 73
Datum upisa : 20.11.2008

Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!   Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Icon_minitimeUto Feb 24, 2009 4:08 pm

ma Rale se dzabe bunio...Nemanja je bio bolji od njega i 2 puta pametniji dok ona GO GO plesacica mozga nema.... Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Empty
PočaljiNaslov: Re: Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!   Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Survivor: Ukaljano ostrvo, sumnjiva pobeda!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: DRUSTVO :::.... :: ~ Vijesti ~-
Skoči na: