...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Predlozi i sugestije

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 9:38 pm

Ovdje ostavljajte vase predloge i sugestije vezane za ovaj forum...sta bi trebalo ili sto ne bi trebalo da se nadje na ovom forumu...
Nazad na vrh Ići dole
Mysty
Upuceni clan
Upuceni clan
Mysty


Ženski Broj poruka : 124
Godina : 35
Datum upisa : 22.11.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 10:32 pm

Ajoj ja moram da pohvalim trenutni izgled foruma....jako mi se dopada! Bogatije i sadrzajnije izgleda! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 10:33 pm

hvala Mysty...trudili smo se Wink
Nazad na vrh Ići dole
_Archangel_
Moderator
Moderator
_Archangel_


Muški Broj poruka : 352
Datum upisa : 21.11.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 3:55 am

Swe pohwalle za owaj dizajn foruma! Nemam rechi! Wink)
Nazad na vrh Ići dole
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimePet Dec 12, 2008 12:47 am

Zahvaljujemo... Trudicemo se da za svaku priliku izgledamo drugacije. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
_Archangel_
Moderator
Moderator
_Archangel_


Muški Broj poruka : 352
Datum upisa : 21.11.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 8:56 pm

Imam jednu zamjerku...onaj sajt gdje se slike hostuju(upload-uju) ImageShack je prewishe spor i komplikowan za korishcenje...predlazem da se stawi neki drugi sajt za upload-owanje slika kao npr. sajt http://tinypic.com/ (mnogo je lakshi i brze se uchitawa)...sebi i drugima bi ushtedjeli wreme,da ne bi ishli po raznim stranicama i trazili neke slike da bi ih jednostawno ubacili sa ono [img][/img] na forumu...Na wama je da odluchite..Hwalla! Wink
Nazad na vrh Ići dole
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimePon Dec 15, 2008 2:32 am

pokusali smo da promijenimo to jer se i nama ucinilo sporim ali nazalost to je nemoguce uraditi jer to nije do nas.. to je instalirano u skripte portala...
Mi licno ne koristimo image shack.. a da bi se slika postavila mora da ima sadrzaj oblika Predlozi i sugestije  ....

pozz
Nazad na vrh Ići dole
_Archangel_
Moderator
Moderator
_Archangel_


Muški Broj poruka : 352
Datum upisa : 21.11.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 3:40 am

Mislim da bi owo moglo pomoci umjesto onog ImageShack upload-era...chini mi se mnogo boljim..
Pogledajte http://webscripts.softpedia.com/script/File-Management-Perl/File-sharing/Yshak-44043.html
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški Broj poruka : 399
Godina : 34
Datum upisa : 02.06.2008

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 1:42 am

kao sto sam rekao u predhodnom postu..to ne moze da se promijeni jer je to instalirano u skriptama...
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.forumexpress.org
NeN@D
Pocetnik
Pocetnik
NeN@D


Muški Broj poruka : 6
Godina : 47
Datum upisa : 04.06.2009

Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitimePet Jun 05, 2009 11:16 pm

Odlican sajt Cool

Zamolio bih Admina ako zeli da odradim za Vas naslovnu stranu u flashu,necu naplatiti Cool ,moja dobra volja za dobre prijatelje Cool

Pozzz..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi i sugestije Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi i sugestije   Predlozi i sugestije Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi i sugestije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: ZA NOVE CLANOVE :::.... :: ~ Predlozi i sugestije ~-
Skoči na: