...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sluzenje vojnog roka

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Sluzenje vojnog roka Empty
PočaljiNaslov: Sluzenje vojnog roka   Sluzenje vojnog roka Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 9:33 pm

Ovo je istinito pismo koje je napisao jedan regrut da bi se oslobodio služenja vojnog roka u Italiji:

‚‚Poštovani gospodine ministre odbrane!
Dozvolite da vam iznesem neke činjenice, koje će vam mnogo što-šta objasniti u rešavanju mog slučaja. Trenutno čekam poziv za služenje vojnog roka u italijanskoj vojsci.
Imam 24 godine i oženjen sam 44-godišnjom udovicom, koja ima 25-godišnju ćerku. Tu ćerku je oženio moj otac. Tako je otac postao moj zet, jer je oženjen ćerkom moje žene. Istovremeno je ćerka moje žene postala moja maćeha.
U januaru smo moja žena i ja dobili sina, postao sam otac. To dete je brat žene mog oca, dakle šurak mog oca. Ali istovremeno je i moj ujak, jer je brat moje maćehe, to jest moj sin je istovremeno i moj ujak.
Dva meseca kasnije je i žena mog oca dobila sina, koji je moj brat, pošto je sin moga oca, ali pak takođe i moj unuk, pošto je sin ženine ćerke. Dakle, ja sam brat moga unuka i pošto je muž majke neke osobe istovremeno njen otac, iz toga sledi, da sam otac ćerke moje žene, to jest i brat njenog sina. Dakle ja sam svoj sopstveni deda!
Ovim obrazloženjem, poštovani gospodine ministre, Vas molim da me oslobodite vojne obaveze, pošto po zakonu, otac, sin i unuk ne mogu istovremeno da služe vojni rok.
Molim za razumevanje i povoljno rešenje mog slučaja!‚‚

(U aktima ovog mladića je pisalo: Osoba je razrešena vojne obaveze zbog psihičkih poremećaja i mentalne nestabilnosti, koji su posledica nesredjenih porodičnih odnosa!)
Nazad na vrh Ići dole
Mysty
Upuceni clan
Upuceni clan
Mysty


Ženski Broj poruka : 124
Godina : 35
Datum upisa : 22.11.2008

Sluzenje vojnog roka Empty
PočaljiNaslov: Re: Sluzenje vojnog roka   Sluzenje vojnog roka Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 7:10 pm

zbuni me skroz lol!
Nazad na vrh Ići dole
 
Sluzenje vojnog roka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: ZABAVA :::.... :: ~ Smjehotresno odjeljenje ~-
Skoči na: