...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Seks-igre došle glave Dejvidu Karadinu?

Ići dole 
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Seks-igre došle glave Dejvidu Karadinu? Empty
PočaljiNaslov: Seks-igre došle glave Dejvidu Karadinu?   Seks-igre došle glave Dejvidu Karadinu? Icon_minitimeNed Jun 07, 2009 10:10 pm

Seks-igre došle glave Dejvidu Karadinu? V136909p0

Ceo Holivud i filmska javnost u svetu šokirana je vešću o smrti čuvenog glumca Dejvida Karadina, a prema poslednjim informacijama navodno je smrt izazvana neopreznim seksi-igricama u hotelu u Bangkoku.

Zvezda tv serije "Kung Fu" i serijala filmova "Kill Bill" pronađen je obešen u četvrtak. Pozivajući se na izvore u policiji, svetski tabloidi navode da je moguće da je 72-godišnji Karadin umro od gušenja ili srčanog udara izazvanog seksualnim činom.

Američki glumac pronađen je mrtav u hotelu u Bankgoku, a policija veruje da se sam obesio, upotrebivši kanap sa zavesa u sobi, što je zapravo trebalo da bude deo seksualnog čina.

Navodno ga je sobarica pronašla kako visi nag sa kanapima oko vrata i genitalija.

Policija i dalje ne može da saopšti da li je Karadin nameravao da izvrši samoubistvo ili je smrt izazvana slučajno.

Interesantno je da u njegovu sobu niti je ko ulazio, niti je iz nje izlazio. Policija i osoblje hotela pažljivo su pregledali snimke koje su zabeležile kamere.

"Soba je bila uredna. Kao da ništa nije dirano. Bilo je nešto novca na stolu i boca sa vodom", kažu u hotelu.

Karadin se prijavio u hotel 31. maja, a poslednji put je viđen u životu 3. juna.

Generalni menadžer hotela Aurelio Žirado izjavio je da je Karadin bio vrlo ljubazan prema osoblju a čak je jedno veče svirao klavir i flautu u baru, na opšte oduševljenje drugih gostiju.


Seks-igre došle glave Dejvidu Karadinu? V136909p1

Prijatelji: On se ne bi ubio

Mnogi Karadinovi prijatelji i kolege ne mogu da veruju da ga više nema.

Glavna glumica u filmu "Kill Bill" Uma Turman (Dejvid Karadin je igrao Bila i bio je njen bivši muž u filmu), reditelj Kventin Tarantino, glumci Majkl Madsen i Rob Stjuart, samo su neki od holivudskih zvezda koji su šokirani vestima iz Bangkoka.

Oni su složni u oceni da Karadin nije bio takva osoba da bi na sebe digla ruku.

"Ja sam i dalje u šoku. Bio mu je san da jednog dana nešto režira. Bio je sjajan glumac i jedan od onih holivudskih 'ludih' genijalaca. Jednostavno, ne mogu da izbijem iz glave misao da je bilo perioda u Dejvidom životu kada je i mogao da počini saomoubistvo, ali ne sad", izjavio je Tarantino.

Majkl Madsen je bio u kontaktu sa Karadinovom ženom, Eni, koja ga je zamolila da prenese javnosti da njen muž nije bio suicidalan tip i da nije bio u depresiji.

I čuveni reditelj Martin Skorzeze ne veruje da je Karadin mogao da izvrši samoubistvo.

Karadin je svojevremeno imao problema sa alkoholom i drogom, od LSD-a do kokaina.

U nekim ranijim intervjuima, Karadin je pominjao da je, odsedajući po raznim hotelima, razmišljao o samoubistvu.

"Bilo je perioda u mom životu kada sam imao napunjen kolt, držaoa sam ga u fioci. I svako veče sam razmišljao da pucam sebi u glavu. Ne bih to učinio, već sam nastavio da živim", pričao je Karadin.

Ženio se pet puta i iz ranijih brakova ima dve kćerke. Njegova peta žena je Eni, koju je oženio 2004. godine.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
 
Seks-igre došle glave Dejvidu Karadinu?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Evropljani neinformisani o raku glave i vrata
» Prvo seks pa pubertet

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: DRUSTVO :::.... :: ~ Vijesti ~-
Skoči na: