...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Abortus - Dnevnik nerodjene devojcice

Ići dole 
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Abortus - Dnevnik nerodjene devojcice Empty
PočaljiNaslov: Abortus - Dnevnik nerodjene devojcice   Abortus - Dnevnik nerodjene devojcice Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 1:46 am

Iz ljubavi su mi roditelji dali zivot.Tako ja mislim.Nastaju moje prve zile.Telo pocinje da se oblikuje.Vec imam usta... Srce je pocelo da kuca.Ko jos moze da posumnja da ja zivim! Neshvatam zasto je moja mati zabrinuta..
Rucice i nozice su pocele da mi rastu.Na rukama su mi izrasli prstici.Uskoro cu njima poceti da hvatam.Kada izadjem iz utrobe,dodirivacu obraze moje majke...
Tek danas je moja majka saznala da me nosi u utrobi...Presrecna sam zbog toga.Jedva cekam da vidim lice svojih roditelja...
Sad je vec sigurno da sam devojcica.Imam sve organe,bolje osecam okolinu.Kosa i obrve su poceli da mi rastu...To me krasi...Oci,usi,nos...Gledam,cujem,mirisem...Cujem kako moji roditelji razgovaraju...
Nekako su uznemireni.Otac veli- Kad ces vec jednom da abortiras?
Sta li to znaci?Mozda spremaju da mi kupe kolevku...Mama,cujes li kako mi kuca srce?Majcice...U utrobi se osecam bezbedno i srecno...
Majko!Majko! Gde smo to? Sta je to? Sta to rade samnom? Majko pomozi mi! Neko hoce da me iscupa iz tebe... To su nozevi... Majko...Nedozvoli da me ubiju... Boli! Boli me ! Molim te ... Pomozi!

,,Gospodjo izvolite.Obavili smo operaciju...Zametak je odstranjen.,,










Znate li da sa 18 dana posle zaceca pocinji da se osecaju udarci srca zametka i pocinje da funkcionise sasvim poseban,njegov sistem krvotoka.u 12 nedelja,kada se po nasem zakonodavstvu dopusta abortus,obrazovani su vec svi organi deteta i predstoji im da se samo razviju.Dete vec okrece glavicu,stiska sacice,pravi grimase,pronalazi svoja usta i sisa prstic.
Nazad na vrh Ići dole
 
Abortus - Dnevnik nerodjene devojcice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dnevnik tek udate plavuse

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: DRUSTVO :::.... :: ~ Psihologija i problemi drustva ~-
Skoči na: