...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nadogradnja noktiju

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Nadogradnja noktiju Empty
PočaljiNaslov: Nadogradnja noktiju   Nadogradnja noktiju Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 11:07 pm

Nadogradnja noktiju UV tehnikom ili livenje nokta radi se specijalnim gelovima koji se suše u UV lampi. Koriste se 4-5 gela, što zavisi od proizvodjača, za nanošenje gelova koriste se male četkice od prirodne dlake, a nanošenje se vrši u tankom sloju da nokat ne bi izgledao neprirodno debeo.

Da bi uradili livenje, nepohodno je da imate 3 mm dužine svog nokta zbog nameštanja kalupa za livenje. Noktna ploča se obrađuje krupnijom turpijom da bi gel bolje prionuo za nokat, uklanjaju se zanoktice, i onda se stavlja kalup. Kalup može biti od aluminijuma, silikona ili folije.



Nadogradnja noktiju New-uvtex


Kalup se fiksira za nokat, a zatim se gel nanosi od polovine noktne ploče preko izraslog nokta i kalupa, na kalupu se nalaze podeoci pa možete birati željenu dužinu. Gel se suši u lampi 3-5 minuta, a zatim se kalup uklanja.

Očvrsli gel se oblikuje klešticama i turpijom, zatim se nanosi još jedan gel, sledi sušenje u lampi pa nanošenje mlečno belog, neprovidnog gela (svi ostali gelovi su providni) kojim se formira vrh nokta , tzv. francuski manikir. Posle sušenja belog gela noktna ploča je neravna pa se sledećim gelom popunjava i ravna nokat. U ovom sloju gela može se utisnuti dekoracija: kristali, šljokice, pečat, cvetići i slično.



Nadogradnja noktiju Uvdekoracija22


Zatim, za sam kraj, nanosi se gel za sjaj nokta i naravno sledi sušenje i ovog sloja. Dekoracija ostaje zalivena u teksturi nokta, tako da je nemožete oštetiti ili ukloniti acetonom, ona traje koliko i sam nokat. Ako pak odlučite da lakirate nokte, ona se neće videti.

Ovako nadograđeni nokti kod kvalitetne manikirke i sa kvalitetnim materijalima traju 20-30 dana uz obavljanje svih kućnih poslova. Za ovaj period nokti će vam izrasti 3-5 mm pa ćete morati da ih skratite i povremeno isturpijate noktnu ploču. Poželjno je i povremeno lakiranje bezbojnim lakom za sjaj nokta.

U svim bolje opremljenim kozmetičkim salonima možete naći ovu uslugu u ponudi, cena je oko 20 E, a sam proces nadogradnje traje od 1, 1/2 h do 2h.


Nadogradnja noktiju Uv_nokti


Radite li nadogradnju noktiju? Kako vam se to svidja?
Nazad na vrh Ići dole
enna
Pripravnik
Pripravnik
enna


Ženski Broj poruka : 85
Godina : 49
Datum upisa : 15.12.2008

Nadogradnja noktiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja noktiju   Nadogradnja noktiju Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 6:49 pm

ja ne koristim nadogradnju noktiju, već učvršćivanje gelovima. izgleda skoro isto, jer svi misle da su nadograđeni.
Nazad na vrh Ići dole
*kissy*
Pocetnik
Pocetnik
*kissy*


Ženski Broj poruka : 31
Godina : 36
Datum upisa : 30.12.2008

Nadogradnja noktiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja noktiju   Nadogradnja noktiju Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 3:14 am

ja isto tako jednom mjesecno stavljam gel na svoje nokte,lakira mi ih i stavlja razne cirkone,super izgledaju a i nema sanse da puknu,da se lak ogrebe i slično
Nazad na vrh Ići dole
Bozanstvena :)
Moderator
Moderator
Bozanstvena :)


Ženski Broj poruka : 108
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 11.03.2009

Nadogradnja noktiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja noktiju   Nadogradnja noktiju Icon_minitimeUto Apr 21, 2009 12:01 am

Meni nadogradnja najduze traje dva dana (oba puta je bilo tako i vise nikad nisam stavljala).
Nazad na vrh Ići dole
enna
Pripravnik
Pripravnik
enna


Ženski Broj poruka : 85
Godina : 49
Datum upisa : 15.12.2008

Nadogradnja noktiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja noktiju   Nadogradnja noktiju Icon_minitimePet Jul 17, 2009 6:03 pm

Bozanstvena Smile ::
Meni nadogradnja najduze traje dva dana (oba puta je bilo tako i vise nikad nisam stavljala).
promeni komzmetičara, pošto nadogradnja najmanje traje mesec dana I love you
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nadogradnja noktiju Empty
PočaljiNaslov: Re: Nadogradnja noktiju   Nadogradnja noktiju Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nadogradnja noktiju
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: ONA & ON :::.... :: ~ Lepota & Zdravlje ~-
Skoči na: