...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dve bombe i Deda Mraz ispred lekarske sobe

Ići dole 
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Dve bombe i Deda Mraz ispred lekarske sobe Empty
PočaljiNaslov: Dve bombe i Deda Mraz ispred lekarske sobe   Dve bombe i Deda Mraz ispred lekarske sobe Icon_minitimeSub Dec 13, 2008 8:06 pm

Dve bombe i Deda Mraz ispred lekarske sobe Boldedinje

Dve školske bombe pronađene su u petak ujutru u KBC „Dr Dragiša Mišović” na Dedinju. Bombe stavljene u šarenu kesu, zajedno sa igračkom Deda Mraza i novogodišnjom jelkicom, ostavljene na podu ispred lekarskog kabineta hirurgije na drugom spratu zgrade. Kontradiverziona ekipa policije uklonila je kesu iz bolnice.
Kako „Blic” nezvanično saznaje u policiji, sumnja se da je kesu ostavio za sada nepoznati muškarac koji je u bolnicu ušao prethodne večeri oko 19 sati. Policija je razgovarala sa radnicima obezbeđenja kako bi utvrdili identitet osobe za koju se sumnja da je ostavila čudni paket.
Kesu sa bombonama pronašla je spremačica Zorica Vasiljković nešto pre osam sati ujutru, dok je spremala lekarske prostorije.
- Kao i svako jutro, pre dolaska lekara raspremala sam drugi sprat. Međutim, na podu ispred vrata lekarskog kabineta videla sam malu kesu. Pomislila da je to poklon za nekog, pa sam je ponela i predala sekretarici. Dok sam nosila, osetila sam da je kesa malo teža. Pravo iznenađenje je bilo kad je sekretarica ispraznila kesu. Kada sam ugledala bombe, malo je falilo da padnem u nesvest. Zaista nisam mogla da verujem da je neko to ostavio na mestu gde se ljudi leče - zaprepašćeno priča Zorica Vasiljković.




(Blic)
Nazad na vrh Ići dole
 
Dve bombe i Deda Mraz ispred lekarske sobe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pomahnitali Deda Mraz ubio osmoro, pa sebe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: DRUSTVO :::.... :: ~ Vijesti ~-
Skoči na: