...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pismo cerke studentkinje

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Pismo cerke studentkinje Empty
PočaljiNaslov: Pismo cerke studentkinje   Pismo cerke studentkinje Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 9:32 pm

Dragi mama i tata,

Proslo je osam meseci kako sam na fakultetu, a jos vam nisam pisala. Stidim se zbog toga, ali vam obecavam da cu sada sve nadoknaditi! Ali pre nego sto nastavim sa pisanjem ovog pisma, molim vas da sednete. Nikako nemojte dalje citati ovo pismo ako stojite.

Vec su mi se skoro potpuno zacelile opekotine i vec sam se skoro potpuno oporavila od soka sto sam morala skakati sa cetvrtog sprata. Provela sam samo dve nedelje u bolnici, vid mi se skoro u potpunosti vratio, a i povracam samo jednom nedeljno.

Posto sam pozar izazvala sama, moracemo fakultetu platiti 3 500 000 din. odstete, ali to nije nista, jer je glavno da sam ostala ziva. Imala sam srecu, jer je covek, koji stanuje preko puta primetio sta se desava i pozvao vatrogasce i hitnu pomoc. I posetio me je u bolnici, a posto nisam imala gde da odem, bio je tako ljubazan i ponudio mi da predjem kod njega. Ima jednosoban stan, ali nam je zato sjajno. Inace, on je duplo stariji od mene, ali ludo smo se zaljubili i planiramo da se vencamo. Nismo se jos dogovorili kada, ali hteli bismo da se vencanje odrzi pre nego sto se na meni primete znaci trudnoce. Da, dragi moji, bicu majka! Znam da jedva cekate trenutak kada cete postati baba i deda i potpuno sam uzbudena da cete bebice primiti sa onoliko ljubavi sa koliko ste mene okruzivali kada sam bila mala.

Jedina stvar koja trenutno odlaze nasu svadbu, je ta što je moj verenik pokupio negde neku odvratnu infekciju. Zbog toga smo oboje opet u bolnici, jer sam i ja to dobila, ali sada nam je mnogo bolje zahvaljujuci antibioticima, koje dobijamo intravenozno. Doktori ovu bolest nazivaju sifilisom ili tako nekako.

Znam da cete mog supruga docekati sirom rasirenih ruku, i uskoro ce on postati deo nase porodice. To je veoma drag covek, i uprkos tome što nema zavrsenu osnovnu školu veoma je ambiciozan. Naravno, on je druge veroispovesti, ali znam da ste vrlo tolerantni, pa vam nece smetati ni to što je tamnije puti. Sigurna sam da cete ga voljeti barem onoliko koliko ga ja volim! Posto je priblizno vasih godina, slagacete se vrlo dobro, narocito kada se preselimo kod vas. Cini mi se da su i njegovi roditelji cestiti ljudi, njegov otac je poznati prizvodac narkotika iz Afrike, odakle je poreklom i moj buduci...

Sada, kada sam vam sve opširno opisala, mislim da je vreme da vam priznam da mi nije izgoreo stan, tako da mi nije nista, nisam ni bila u bolnici, nemam ni crnca - verenika, ni sifilis niti sam trudna. Istina je da sam pala iz matematicke analize, knjigovodstva i makroekonomije, a iz informatike sam se provukla, pa sam htela da vam pokazem da na ovom svetu postoje i gore stvari od ovih! Ljubim vas...

Vasa cerka Smile
Nazad na vrh Ići dole
Albind
Pocetnik
Pocetnik
Albind


Muški Broj poruka : 33
Godina : 31
Datum upisa : 10.12.2008

Pismo cerke studentkinje Empty
PočaljiNaslov: Re: Pismo cerke studentkinje   Pismo cerke studentkinje Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 4:09 am

hahahha lol! ludo tako mi svega ostado bez srca
Nazad na vrh Ići dole
 
Pismo cerke studentkinje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pismo nesudjenog mladozenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: ZABAVA :::.... :: ~ Smjehotresno odjeljenje ~-
Skoči na: