...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Saljivi SMS-ovi

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Saljivi SMS-ovi Empty
PočaljiNaslov: Saljivi SMS-ovi   Saljivi SMS-ovi Icon_minitimePon Nov 24, 2008 12:58 am

Kako da te pronadjem u izlasku sunca, kako da te jutrom budim, kako da zajedno jutrom otvaramo oci, kako da te pronadjem u kapljici rose, kako kad se budim u podne.

Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s drugim slomit cu ti rebro!

OOoo ooOo ooo OoOo ooo OOO oo ooO oOOo OOoo oooO oo OO oO O OOooo O oo oO O ooo oOO OOO O ooo OO ooO ooOOOO OOOOO oo Mislim da ti je u mobilni usla mineralna...

Zamisljam tebe i sebe daleko od svih, cuje se cvrkut ptica i sum mora dok sunce greje nasa oznojena tela...,a mi i dalje krpimo gumu.

PODGORICKA POEZIJA: "Evo ti ovaj buket draca, sto ti moje srce baca, volio sam te ti to nisi znala, vrati mi se bez majke ostala!!!"

m0bI eL mI Je p@o sA PeTO& $pRAT@.FALa B0gU n!je MU Nl$tA
Nazad na vrh Ići dole
_Archangel_
Moderator
Moderator
_Archangel_


Muški Broj poruka : 352
Datum upisa : 21.11.2008

Saljivi SMS-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS-ovi   Saljivi SMS-ovi Icon_minitimePon Nov 24, 2008 2:45 am

Da li ti uzimas mene za svog zakonitog sms dopisnika,da mi pises u dobrom i u losem dometu,dok nas prazna baterija i potrosen kredit ne rastave?!

Jakopopizdimkadaminekoposaljeporukubezrazmakajerjujeteskoprocitatialijebasforatakvuokoloslatipa
neksedrugimucesanjomocekujucidaceprocitatinestodubokoumnoalinece.

Ovo je MIS dobar MIS način MIS da MIS idiot MIS MIS bude MIS MIS zauzet MIS dva MIS minuta. Sada poruku pročitaj bez reči MIS.

Ti si moja čokolada,moj sladoled od jagode,imaš oči poput čokoladnih bombona,usne poput želea,tako te želim,a ne mogu te imati...na dijeti sam!

Jos se nismo... Ja dugo nisam... A verovatno nisi dugo ni ti... A mogli bi se jadnom ti i ja... Onako divlje, zestoko... NAPITI!

Hoces da se veceras TU, TU...........tusiramo, posle dobrog SE,SE.........serijskog programa, pa da se PR,PR...........pruzimo po krevetu posle dobrog JE,JE.......jela?!

Vas horoskop za 2004 "LJUBAV: Zvezde vam se smese; ZDRAVLJE: Zvezde vam se smese; SEX: Zvezde crkavaju od smeha"

Nemoj da places na mom pragu da mi vrata ne povuku vlagu!

-Daj ako imaš vremena dođi da igramo šah, jer nam jedan konj manjka...
Nazad na vrh Ići dole
TINA
Pocetnik
Pocetnik
TINA


Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.06.2008

Saljivi SMS-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS-ovi   Saljivi SMS-ovi Icon_minitimePon Nov 24, 2008 6:22 pm

Bilo je ljeto, jedne zime teske, mrtvac je na konju jahao pjeske. Sa sobom je vodio devojcicu malu, na celavoj glavi nosila je snalu.

Daj ako imas vremena dodji da igramo sah, jer nam jedan konj manjka.
Nazad na vrh Ići dole
TINA
Pocetnik
Pocetnik
TINA


Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.06.2008

Saljivi SMS-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS-ovi   Saljivi SMS-ovi Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 12:37 am

Volim te gledati kako spavas, zavlaciti se pod tvoje pokrivace, volim istraziti svaki dio tvoga tijela dok te konacno ne natjeram da se probudis... Tvoja KUCNA MUVA!

Ej, necu ovom porukom da te sokiram, ali udajem se prekosutra! Nisam nikom rekla, vidi pa dodji! Nemoj nista kupovati-samo povedi nekog ko ce me ozeniti.

Kisa lije po crepovima bije, vetar nosi artiju po avliju, bela svinja crnu zemlju rije, ako te ne volim bog da me ubije.
Nazad na vrh Ići dole
Albind
Pocetnik
Pocetnik
Albind


Muški Broj poruka : 33
Godina : 31
Datum upisa : 10.12.2008

Saljivi SMS-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS-ovi   Saljivi SMS-ovi Icon_minitimeSre Dec 17, 2008 12:10 am

Problemi me mnogo muce,poceli su tek od juce,ne daju mi srce mira,moja baba se drogira,u kuci je prava zbrka,stidim se od komsiluka.Zezaju me sa svi strana zbog moje babe narkomana,cjela mi se kuca rusi baba samo hasis pusi.Ona zivi kao u raju a mozda je sve pri kraju, dnevno kilo droge smaze sva se trese pa mi kaze:"DOK SE NISAM DROGIRALA NISAM TAKO UZIVALA,ZIVOT MI JE JAKO FIN SVE DOK IMAM HEROIN"!!!

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Saljivi SMS-ovi Empty
PočaljiNaslov: Re: Saljivi SMS-ovi   Saljivi SMS-ovi Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Saljivi SMS-ovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» SMS oglasi(saljivi)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: ZABAVA :::.... :: ~ SMS poruke ~-
Skoči na: