...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novogodisnje i Bozicne SMS poruke

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški Broj poruka : 399
Godina : 34
Datum upisa : 02.06.2008

Novogodisnje i Bozicne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Novogodisnje i Bozicne SMS poruke   Novogodisnje i Bozicne SMS poruke Icon_minitimeSub Nov 08, 2008 1:58 am

Dobri dome SRECAN BOZIC u vekove zdravi bili, s’badnjakom se veselili, nek vas sreca zdravlju vodi, MIR BOZIJI HRISTOS SE RODI…


Badnjaci ti sretni novi, Bog neka te blagoslovi, nek’ ti srećom dom zablista, jer slaviš rođenje Isusa Hrista. Srecan Božić!!!!


Neka ti od Božičnog dana sve krene na bolje, da imas za sve snage i volje, da ljubav ti bude kao najlepši san, želim ti sve najlepše za Božični dan…


Samo otvoren um prima mudrost, samo otvorene ruke primaju darove, samo otvoreno srce prima ljubav i samo najdraze osobe primaju ovo poruku! Srecan Bozic!


Kad se kazaljke poklope, i otkucaju pola noci, ruku ti pruzit necu moci, zato saljem poruku ovu, i zelim srecnu Godinu Novu


Život je lep kad se živeti zna, zato uzmi sve što ti život da…Sreća je lepa i živi zbog nje, ne traži previše i imat ćeš sve…Od srca srecan Božić i srecna Nova godina!!!!!!!!!


Zvezdano nebo noćas blista - i svi slavimo Isusa Hrista. - na nebu sjajni mjesec se zlati - Boziji blagoslov neka vas prati - - S*R*E*C*A*N* B*O*Ž*I*C ! “


Evo pada tiha noć samo javi kad češ doć i oprostit čemo sve jedno drugome, sve što želim to si ti a badnja večer prolazi samo zovi dolazim…..


Tiha je noć svi se raduju sad i sneg kao nekad je prikrio grad a ja samo želim ruke tvoje da me grle kao da je zadnji put, tužna je noć i ostaje san suze sećanja padaju na moj dlan da ti kažu one reči dve srecan Božić ljubavi volim teeeee….


Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi… SRECAN BOZIC!


Sve sto je lepo i sto se srecom zove neka te prati od godine ove, a sve sto je ruzno i nemir stvara neka ti odnese godina stara. SRECNA NOVA GODINA!


Saljem ti stihove umotane snegom i dobrotom, saljem ti najlepse zelje u ovoj noci okupanoj lepotom, srecna ti bozicna noc, a radost i sreca sami ce doc!


Neka ti nova godina obasja dušu, ispuni je najdivnijim osjećajima i neka ti bog podari sve što nemaš a želiš i sačuva sve što imaš a voliš!!!!


Kad sat stane u pola noci ruku ti pruziti necu moci. Zato ti saljem poruku ovu i zelim SRECNU GODINU NOVU!!


Na ovaj ekran bele boje ne mogu stati sve zelje moje, ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SRECNA GODINA NOVA!


U ponoc kada se kazaljke sklope, pomisli nesto toliko lepo jer mozda se stvorim kraj tebe i kazem ti volim te skote!


Neka te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova… neka te ispuni radost nova… neka ti sva sreca sveta sja… Srecnu godinu Novu od sveg srca zelim ti ja!


Zelim da sreca sa tobom koraca, da te prati ljubav od kamena jaca, da te ljudi vole i cene, da u zivotu ne znas za probleme. SRECNA NOVA GODINA!


Nova godina samo sto nije neka se peva neka se pije pozeli nesto lepo za svoje najmilije!!!


Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!


Ako budes videla coveka u crvenom kako te trpa u vrecu, nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!


Tvoja leva noga je Bozic, a desna Nova godina, e zato svraticu izmedju praznika!


Ti nisi tu a sama ne mogu, ipak znaj da gde god bio, mom srcu ostajes drag i mio! poljubac i sve najlepse zelje saljem ti preko ovih slova, puno to volim i… Srecna Nova ljubavi moja…


Da vec danas bude bolje , daj nam Boze malo volje . Daj nam zdravlja , srece , para , nek je Nova bolja nego stara . Sad punu digni casu i docekaj SRPSKU nasu . Za Srbiju , za sve nas , 50 % + tvoj glas !!!


Nek ti zivot bude kao najsjajnija zvezda, u kome za tugu nikad nema mesta, neka java bude ostvarenje snova, uz najlepse zelje SRECNA TI GODINA NOVA!!!


Ova poruka nek’ ti bude pouka -zivi, vristi, razbijaj i plesi, covek je rodjen da gubi i gresi, prokockaj dane, prodivljaj noci jer jednog dana to vise neces moci!!! srecni praznici..


Ni za jednu životnu stazu ne postoji vodić, svaka je neispitana, neponovljiva, zato je u životu avantura pravilo, a ne izuzetak. Srecna ti nova godina.


Mnogo srece i lepih snova neka ti donese godina nova, a bol i tugu sto vreme stvara neka ti odnese godina stara…. SRECNA NOVA GODINA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.forumexpress.org
**Angel**
Pocetnik
Pocetnik
**Angel**


Ženski Broj poruka : 42
Godina : 28
Datum upisa : 21.09.2008

Novogodisnje i Bozicne SMS poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Novogodisnje i Bozicne SMS poruke   Novogodisnje i Bozicne SMS poruke Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 5:42 pm

Dobri dome dobar dan sa srecom vam badnji dan, da vam bog podari svaku srecu i zalata punu vrecu, uz badnjak i uz vino da vam uvek bude fino.

Dok zadnji badnjak gori slusaj srce sto ti zbori: Blagostanje,mir i dobrota nek vas prate celoga zivota.

Dobri dome dobar dan sa srecom vam badnji dan,,srecan badnjak sto posjece za hriscasko badnje vece sreti oni sto ga loze pomozi im mili boze.

Nek ostroski Vasilije cuva tvoje naj milije a nebeska dobra vila od pomoci vam vazda bila a bog dragi nek vam rece SRETNO VAM BADNJE VECE.
Nazad na vrh Ići dole
 
Novogodisnje i Bozicne SMS poruke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Poruke za laku noc
» Cvetne poruke-Po cvet za svaku priliku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: ZABAVA :::.... :: ~ SMS poruke ~-
Skoči na: