...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...

PrijemPortalKalendarČesto Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Delite | 

Ljubavni SMS-ovi

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator

Muški Broj poruka : 399
Godina : 28
Datum upisa : 02.06.2008

PočaljiNaslov: Ljubavni SMS-ovi   Sub Nov 08, 2008 1:51 am

Pisem ti ovu poruku, NE ZA USPOMENU, jer ona bledi, NE ZA SECANJE, jer ono nestaje, VEC ZA LJUBAV KOJA NIKAD NE
PRESTAJE!

Prestacu da te volim, prestacu da te zelim, prestacu da sa tobom ljubav delim, prestacu da ti poruke pisem, prestacu ….. Ali samo kad prestanem da disem !!!

Ako ti kazu da se veselim - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu da se veselim. Ako ti kazu da se smejem - ne veruj im, jer bez tebe ne mogu se smejati. Ako ti kazu da volim drugog - ne veruj im, jer bez tebe u meni ljubavi vise nepostoji. Ako ti kazu da sam umrla, tada im veruj, jer bez tebe ja ne mogu da zivim!

Kad se ponoc spusti, prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomracini poljubac ti saljem svoj, nek’ poljubac stigne gde ne mogu ja, nek’ ti tiho sapne da te volim ja!

JA… pogledom praticu te, dodirom mazicu te, zagrljajem branicu te, poljupcima hranicu te, suzama tesicu te, ZAUVEK volecu te!

Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne moze svako… koliko te volim, to se tesko pise, jer svakog trenutka ja te volim vise!

TEK kad andjeli postanu zli, kad oceani presuse svi, tad srce ce prestati gorjeti i ja cu te prestati voljeti…

Tisina u noci, sapat u sobi, sjaj zvezda i suzne oci… Cuje se sova i jecaj bola otegnut krik zadnjeg slova VOLIM TE LJUBAVI MOJA!!!

Jedino ti znas sta mi treba, tvoj topli osmeh i ljubavi do neba. Jedino ti umes to i da mi das, ZATO TE I VOLIM, SAMO DA ZNAS ….
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://zabava.forumexpress.org
_Archangel_
Moderator
Moderator

Muški Broj poruka : 352
Datum upisa : 21.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Ljubavni SMS-ovi   Sub Nov 22, 2008 12:58 am

Ostani moja tajna beskrajna i daleka.Ostani zvezda sjajna i sreca sto me ceka,ostani zakletva srca mog,zivot celi… Ostani ista kao onoga dana kada smo se sreli…

Seti se da postoji neko, a ne svako,da negde,a ne svuda,da zauvek a ne nikad,da namerno,a ne slucajno MISLI NA TEBE!!!

Naucices o zivotu u tudjini mnogo vise…mozda ces i tugu osetiti u srcu svome,al nije prava…prava je u srcu mome…srce je u samoci,dugi su dani i noci…i godina je vecna jer dusa nije srecna….

Pruzicu ti ruku kada osetis samocu,pruzicu ti zagrljaj kada osetis hladnocu,za svaku tvoju bol pronacicu lek,zapamti moju ljubav i mene imaces zauvek…
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
TINA
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Ljubavni SMS-ovi   Pon Nov 24, 2008 12:17 am

Pisem ti poruku tebe se sjecam, kad ti se javim bolje se osjecam, ovom porukom ja ti se javljam da ne mislis da te zaboravljam.

Kad sam rekla da te volim,rekao si da sam dete...
bile su to reci koje bole,
a nisi znao da deca najlepse vole...

Pokusali su da zarone u vecnost,
odustali su zbog tisine...
Pokusaj da zaronis u moje srce,
ali ne odustaj jer je tisina nekad vrednija od rijeci...

More mi je prislo, pricalo o sebi,
o svojoj snazi,o svemu sto u njemu zivi...
a ja sam mu pricala o tebi
i ono se oseti tako malim...

Zivi za svije hocu, a ne za tudje trebalo bi. Ne placi za onim sto nemas vec ostavi druge da placu sto nemaju tebe! Za svet si samo neko, a za nekoga si ceo svet!
Nazad na vrh Ići dole
--little_devil--
Administrator
Administrator

Ženski Broj poruka : 678
Godina : 28
Datum upisa : 05.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Ljubavni SMS-ovi   Uto Jan 27, 2009 9:35 pm

Kad se na nebu raspu zvjezde i jedna proviri kroz prozor tvoj, zatvori svoje umorne
oci i lijepo spavaj andjele moj !!!

Tek kad Andjeli postanu zli, kad okeani presuse svi, tad srce ce prestati goreti i ja cu te prestati VOLETI!!!

Saljem ti usne jer zele da te ljube, saljem ti ruke jer zele da te diraju, saljem ti tijelo da te mazi i na kraju, saljem ti srce, TI GA PAZI!

Voli jer samo hrabri vole a kukavice cekaju da budu voljene.

♥njegova zvončica♥
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Ljubavni SMS-ovi   

Nazad na vrh Ići dole

Ljubavni SMS-ovi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: ZABAVA :::.... :: ~ SMS poruke ~-
Skoči na: