...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kad se padne ispit...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški Broj poruka : 399
Godina : 34
Datum upisa : 02.06.2008

Kad se padne ispit... Empty
PočaljiNaslov: Kad se padne ispit...   Kad se padne ispit... Icon_minitimePon Nov 03, 2008 10:02 pm

Kako podnosite taj trenutak kada padnete ispit a mozda bas mislite da ste ga fantasticno spremili? Zanima me kako se tad osjecate?
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.forumexpress.org
Tuja
Pocetnik
Pocetnik
Tuja


Ženski Broj poruka : 22
Godina : 40
Datum upisa : 27.12.2008

Kad se padne ispit... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad se padne ispit...   Kad se padne ispit... Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 12:58 am

Ja sam besna kao ris, ujedam, još ako smatram da je razlog "padanja" bilo nešto što nisam znala a to je nešto totalno bzvz. sto mi nikad u životu neće trebati i što je neka glupa rečenica koju je i taj profa prepisao odnekud, ludujem , totalno ludujem Mad
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški Broj poruka : 399
Godina : 34
Datum upisa : 02.06.2008

Kad se padne ispit... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad se padne ispit...   Kad se padne ispit... Icon_minitimeUto Dec 30, 2008 1:46 am

haha.. pricaj mi samo o tome... pao sam jedan ispit a prof nije pitao nista is knjiga koje nam je dao da ucimo nego nesto iz svoje glave... poludio sam,ali bol mi je bila ublazena kad sam cuo da je skoro sve oborio.. nadam se da cu imati vise srece sada u januaru sa tim ispitom pirat
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.forumexpress.org
Sponsored content





Kad se padne ispit... Empty
PočaljiNaslov: Re: Kad se padne ispit...   Kad se padne ispit... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kad se padne ispit...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: DRUSTVO :::.... :: ~ Skola, fax, posao ~-
Skoči na: