...:: zabava ::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:: zabava ::...

...:: samo opusteno ::...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li uopste vrijedi ici na predavanja?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Muški Broj poruka : 399
Godina : 34
Datum upisa : 02.06.2008

Da li uopste vrijedi ici na predavanja? Empty
PočaljiNaslov: Da li uopste vrijedi ici na predavanja?   Da li uopste vrijedi ici na predavanja? Icon_minitimePon Nov 03, 2008 9:40 pm

Profesori ne vode evidenciju ko je na casu i ko nije... predavanja nisu obavezna... a predmet strasno dosadan... da li cete biti dobar student i otici na predavanje ili prespavati kod kuce,ili mozda nesto trece?
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.forumexpress.org
--little_devil--
Administrator
Administrator
--little_devil--


Ženski Broj poruka : 678
Godina : 34
Datum upisa : 05.10.2008

Da li uopste vrijedi ici na predavanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li uopste vrijedi ici na predavanja?   Da li uopste vrijedi ici na predavanja? Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 1:20 am

U pocetku sam isla na svako...i zapisivala sto pricaju profesori...ali onda sam vidjela da je sve isto kao u knjizi...svaka rijec...jer profesori izdaju svoje knjige i po tim knjigama ucimo...i onda sam prestala da idem...idem i sad...ali ne svaki put....
Nazad na vrh Ići dole
Tuja
Pocetnik
Pocetnik
Tuja


Ženski Broj poruka : 22
Godina : 40
Datum upisa : 27.12.2008

Da li uopste vrijedi ici na predavanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li uopste vrijedi ici na predavanja?   Da li uopste vrijedi ici na predavanja? Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 12:56 am

Bilo je par profesora koje sam volela slušati i koje je vredelo slušati, ali samo par, ostalo je sve kao u knjizi tako da ako ta predavanja nisu kvalitetna a pritom nisu ni obavezna, to je glubljenje vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li uopste vrijedi ici na predavanja? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li uopste vrijedi ici na predavanja?   Da li uopste vrijedi ici na predavanja? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li uopste vrijedi ici na predavanja?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...:: zabava ::... :: ....::: DRUSTVO :::.... :: ~ Skola, fax, posao ~-
Skoči na: